Formy dostawy:


Przesyłka kurierska – przedpłata – 0zł 
Zamówienie realizujemy po zaksięgowaniu należności na koncie. Zamówiony przez Ciebie towar wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej. Czas dostarczenia przesyłki wynosi 24-48 godzin (tylko dni robocze) od chwili nadania.

Przesyłka kurierska – za pobraniem – 0zł
Wybierając sposób płatności za pobraniem, za zamówione towary zapłacisz gotówką przy odbiorze przesyłki. Jeśli zdecydujesz się na wybór przesyłki kurierskiej pobraniowej, zapłacisz za nią bezpośrednio kurierowi.

Formy płatności:

1. Płatność elektroniczna przed odbiorem zamówionego towaru (płatność z góry).
W naszym sklepie internetowym możesz zapłacić za zamówienie płatnością online – przelewem, kartą płatniczą lub kredytową. Płatność online zawsze realizowana jest za pośrednictwem serwisu https://www.przelewy24.pl/

Serwis Przelewy24 umożliwia realizację płatności za pomocą karty kredytowej lub szybkiego przelewu internetowego. Decydując się na tę opcję płatności, automatycznie zostaniesz przekierowany do systemu Przelewy24. Realizując płatność za pomocą przelewu internetowego, po wybraniu swojego banku, należy zalogować się do bankowości internetowej oraz potwierdzić płatność.

2. Płatność z pobraniem
Wybierając formę płatności „płatność przy odbiorze”, za zamówione towary zapłacisz gotówką kurierowi przy odbiorze przesyłki.
Upewnij się, że podany adres w procesie zamówienia jest prawidłowy i zawiera kompletne informacje potrzebne do doręczenia Twojej paczki.

3. Przelew tradycyjny
Płatności można dokonać przelewem tradycyjnym. Informację o numerze konta bankowego otrzymasz po złożeniu i potwierdzeniu zamówienia.

https://rcsinnovations.com/wp-includes/slot-bet-100/

https://choregowno.pl/wp-includes/slot-bet-100/

https://pitek.vn/wp-includes/slot-bet-100/